Rezervace ubytování

Ubytování


Ubytování je možné minimálně od 8 osob.
Celková
kapacita chalupy je 16 lůžek, 4 manželské postele a 8 přistýlek. K dispozici jsou 4 stylově zařízené ložnice s manželskou postelí. Na každém pokoji jsou možné dvě přistýlky. Všechna lůžka a přistýlky jsou z masivu, matrace jsou zcela nové a kvalitní.

Ložnice číslo 1 a 2 jsou čtvercového půdorysu, jednoduše řešené ve vesnickém stylu. Ložnice číslo 3 je atypicky řešena a nazýváme ji " kajutou" pro její vzhled. Ložnice číslo 4 je vlastně samostatný apartmán s vlastním vchodem ze dvora a s kuchyňským koutkem.

Uzavřený dvorek využijete pro odpočinek, relaxaci a zaparkování kol. Doporučujeme přezůvky pro vaše pohodlí. Wifi je zdarma v celém objektu. Parkování pro auta je přímo před chalupou zdarma.
Kouření je povoleno pouze na dvoře. Prosíme, nekuřte ani před chalupou. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Na Vrbici provozujeme ještě Penzion U TŘÍ RŮŽÍ s kapacitou 23 lůžek a tento lze využít v případě ubytování dvojic, nebo naopak větích akcí.

Možnosti stravování

Součástí chalupy je obytná kuchyň s posezením. V kuchyni je lednice s mrazákem, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnka, varná deska a trouba, topinkovač, základní nádobí, utěrky, základní koření, zdarma káva a čaj, olej, ocet, hořčice a kečup.

V kuchyni je pro hosty je formou samoobsluhy připraveno 20 druhů vín, plzeňské pivo, nealko nápoje,
zavařená masa a paštiky, slané a sladké pochutiny.

Na Vrbici není žádná restaurace, proto Vám doporučujeme si u nás přiobjednat snídaně, nebo polopenzi.
Zajišťujeme jak masová, tak i bezmasá jídla. Připravíme pro Vás i tzv. druhé večeře ve formě obložených talířů. Večeře je nutné objednat minimálně tři dny před příjezdem.

Ve vzdálenosti 100 m od chalupy je obchod s potravinami.

Další vybavení chalupy

Uzavřený dvůr

Využijete pro relaxaci
a zaparkování vašich kol.
Soukromí uprostřed naší vesnice.

Starej sklep

Místo, kde probíhají naše degustace.
Sklep je 270 let starý
a je ručně kopaný.