Levandulová chalupa Rezervovat Levanduli

Podmínky ubytování


PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ A DALŠÍ SLUŽBY

Rezervaci je potřeba provést pře Rezervační formulář a uhradit platbu 50 % z ceny závazně objednaného ubytování. Tato platba je nevratná. Doplatek 50 % ceny za ubytování je hosty uhrazen před příjezdem, nebo v den příjezdu na ubytování v hotovosti, platební kartou, QR kódem. V případě, že se jedná o firemní pobyt a platba je možná pouze bankovním převodem a je potřeba 50 % doplatek připsat na náš účet ještě před příjezdem.  Rezervace je závazná v okamžiku připsání platby na náš účet. V případě, že platba není uhrazena do 5 kalendářních dnů, je rezervace zrušena a ubytovatel má právo obsadit tento termín jinými hosty. Zaplacením objednavatel potvrzuje závaznost objednávky a následného doplatku ceny ubytování. 
Celkovou cenu za ubytování je možné také uhradit celou, neprodleně po objednání ubytování. Výjimečně a po domluvě lze ubytování rezervovat a hradit mimk Rezervační formulář. Při této variantě je rezervační platba 100% z ceny. Platba za další služby, jako je stravování, konzumace, degustace a další, jsou hrazeny zvlášť dohodou. Všechny tyto služby jsou hosty a zejména společnostmi uhrazeny ještě před odjezdem z ubytování.

UBYTOVACÍ A SPOLEČNÉ PROSTORY A SLUŽBY

Host má zaplaceny v ceně ubytování tyto prostory a služby:
Prostory - svůj pokoj, studio, nebo apartmán, společné chodby, schodiště a toalety.
Vybavení - společenská místnost s kuchyní, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, základní nádobí, ručníky, osušky, mýdlo, utěrky, samoobslužná nabídka nápojů a pokrmů.
Služby - nehlídané parkování před chalupou na obecním pozemku, wifi, teplá a studená pitná voda, vytápění ústředním topením v topné sezoně dle ČSN a příkazů z EU.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace ze strany hosta se host zavazuje toto sdělit ubytovateli neprodleně, kdy je mu tato skutečnost známa a učiní tak e-mailem na adresu ubytovatele.
V případě zrušení do 41 dnů před začátkem pobytu, je možné se písemně domluvit na jiném, jednom, závazném termínu čerpání ubytování. V případě zrušení 40 dnů a méně před začátkem pobytu, je rezervační záloha nevratná v plné výši, doplatek 50% ceny za ubytování zůstává splatný v objednaný den nástupu na ubytování. Náhradní termín není možný. Jedinou možností je, že host za sebe pro tento termín zajistí jiného hosta. Doporučujeme budoucím hostů pojištění pro zrušení pobytu z jakéhokoli důvodu. Ceny vždy obsahují příslušnou DPH.

POJIŠTĚNÍ

Za úrazy, poškození a zničení majetku vůči třetí osobě, za škody způsobené přírodními živly, za škody způsobené třetími osobami neodpovídáme. Za další škody s těmito událostmi spojené také neodpovídáme. V případě, že se stane a něco rozbijete je nutné nás o tomto ihned informovat. Náhradu škody řešíme okamžitě na místě. V případě nemožnosti škodu vyřešit, zveme k této věci třetí stranu. Doporučujeme tedy, pro tyto případy, být pojištěni. Plnění pojistné události si host, následně po zaplacení případné škody, řeší sám se svou pojišťovnou. Také doporučujeme mít pojištění pro zrušení pobytu z jakéhokoli důvodu.

UKONČENÍ POBYTU ZE STRANY UBYTOVATELE

/nevzniká nárok na vrácení platby za ubytování v celém zaplaceném termínu a za všechny osoby/
1/ při navýšení počtu ubytovaných osob bez domluvy s ubytovatelem
2/ při porušení zákazu rozdělávání ohně v chalupě a ve dvoře (dřevo, brikety, plyn)
3/ při porušení zákazu kouření v chalupě (kouření cigaret je povoleno pouze na dvoře)
4/ při zničení a poškození majetku ubytovatele
5/ při použití topidel, chlazení, nabíjení baterií větších než na elektrokolo, nebo jiných nestandardních elektrických zařízení
6/ při vnášení burčáku a dalších rozkvašených nápojů do celé chalupy
7/ při výskytu jakýchkoli zvířat hostů v objektu chalupy

PŘÍJEZD HOSTŮ /CHECK IN/

V čase 16.00 – 18.00 hodin.
Hosté jsou seznámeni s provozem chalupy, možnostmi degustací, stravování a parkování aut. V případě pozdního příjezdu prvních přijíždějících hostů účtujeme 250 Kč + DPH. V případě pronájmu jednotlivého studia nebo apartmánu, při pozdním příjezdu účtujeme 250 Kč + DPH za pokoj.

ODJEZD HOSTŮ /CHECK OUT/

V čase 11.00 hodin, nebo dohodou.
Hosté zanechají společné prostory ve stejném stavu, jak do nich přišli, v opačném případě je účtován poplatek za úklid 350 Kč/osoba + DPH. Celou chalupu nebo jednotlivé pokoje, včetně klíčů, od hostů převezme odpovědná osoba ubytovatele a provede vyúčtování konzumace.

DALŠÍ INFORMACE

Při odchodu z chalupy vypínejte světla a další spotřebiče a zavřete všechny dveře, a to i ty do dvora. Větrejte okny se sítěmi, vyhnete se tak nevítaným návštěvám, jako jsou komáři, kočky a hlodavci. Na dvoře nenechávejte přes noc nočním tvorům zbytky jídel, nápojů ani použité nádobí. Je-li něco nefunkční, nebo rozbité, neprodleně nás, prosím, o tomto informujte. Nábytek a další zařízení v prostorách chalupy sami nepřemísťujte. Ztráta jedné sady klíčů je zpoplatněna částkou 3.000 Kč. Noční klid je na dvoře chalupy a před chalupou od 22.00 do 7.00 hodin. Platí přísný zákaz rozdělávání ohně!

Pokud se na něco chcete zeptat, či byste rádi něco jinak, obraťte se na nás okamžitě a neodkládejte to. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký pobyt na jižní Moravě a na Vrbici obzvláště.

Za Levandulovou chalupu
Pavla Bukovská, provozní
Luboš Maštalíř, majitel